Przyjaciele

http://www.teatrnasz.pl/

            Prywatny, kameralny teatr założony w 1991 roku przez małżeństwo zawodowych aktorów Jadwigę i Tadeusza Kutów. Zbudowany, zarządzany i prowadzony przez właścicieli, z pełnym pasji wsparciem muzyka i kompozytora Jacka Szreniawy oraz córki artystów Katarzyny Pastuszak. Twórcy teatru zajmują się również reżyserią, scenografią i produkcją wystawianych przedstawień. A po spektaklach są dostępni dla Widzów w swojej restauracji.

Teatr Nasz jest niezwyczajny – niezależny finansowo i artystycznie, działa nieprzerwanie od daty założenia. Ma na swoim koncie około 50 autorskich premier
i ponad 4000 zagranych przedstawień. Obecnie w repertuarze są wyłącznie sztuki teatralne autorstwa Tadeusza Kuty, grane przez trzyosobowy zespół aktorów. Czasami na deskach teatru odbywają się wyjątkowe koncerty i wieczory muzyczne.

Teatr Nasz to niebanalne miejsce artystyczne położone w karkonoskich Michałowicach, na trasie pomiędzy Jelenią Górą a Szklarską Porębą.

Profesjonalizm i magia artystów przyciągają widzów z Polski i ze świata, którzy zawsze wracają po więcej… uśmiechu, wzruszenia i zadumy.

Aktualny repertuar: https://www.teatrnasz.pl/repertuar/aktualnie-grane

www.teatrnasz.pl

www.nartki.org

Ustrońska Szkoła Narciarstwa Biegowego

www.sas.org.pl

Szkoła przetrwania i przygody

www.kamalani.pl

Po wyczerpującym dniu w górach warto skorzystać z relaksujących hawajskich masaży.